2x LCD - konzultace se suportem AMiT

Je možné na řídicí systém AMiT připojit dva LCD (ať už stanice s integrovaným LCD + externí LCD, nebo stanice a dva externí LCD)? Hardwarově by to neměl být problém, ale co sw? Budu moc obsluhovat dva rozdílné LCD?
Toto možné není, v DetStudiu můžete zvolit jen jeden terminál/displej a pokud byste použil PSP3, tak v něm byste mohl mít nadefinovány dva terminály/displeje, ale aktivní by byl jeden nebo popřípadě druhý.
Řešení je v současné době jen použití dalšího řídicího systému, např. ART4000, který má totožné tlačítka a displej jako APT1000.
Nestálo by za to, aby byl nějaký terminál např. po MODBUSu?


Co by se stalo, kdyby bylo AMini2 bez LCD a připojili by se k němu dvě APT1000 po RS485? Zobrazovalo by se na nich to samé, nebo je to úplně scestné?
Komunikace mezi řídicími systémy a terminálem je typu bod-bod, tudíž byste musel mezi těma terminály přepínat, tzn., že by se Vám v jeden okamžik nezobrazovali stejné informace na obou terminálech. Přepínat, znamená hardwarově tj. přepínačem zvolit LCD, hw ho odpojit a sw občerstvit (PSP)? Ano, toto je potřeba udělat HW přepínačem. Beru toto řešení jen jako poslední možnost.
Ještě bych zmínil, že v některé z budoucích verzí DetStudia bude možné volně tvořit obrazovky u NOA70, u kterého pote můžete komunikovat jak ARIONem tak MODBUSem.