Elektronická verze mé knihy

   Dobrý den, měl bych zájem o Vaši knihu Regulace v praxi, sem tam se ještě dá koupit někde na e-shopu, ale přiznám se, že jsem více zatížen na elektronické podoby knih. (Vyplňuji s nimi různé prostoje - cestování, čekání atd.) Mohl bych ji od Vás získat za úplatu v nějaké el. podobě?

   Dobrý den, protože všichni dobře víme jak je to dlouhodobě s prodejem knih, tak i tento podle mého špatný trend projevil u mého vydavatele a musel snížit počet zaměstnanců. Vytváření elektronické podoby knihy má nastarosti jen jeden člověk a tento je na zdravotní dovolené od 9. 12. 2014 do 20. 1. 2015 a proto byl prodej elektronické verze knihy v PDF pozastaven. Po tomto datu by měl být prodej znovu obnoven. Nejste první s tímto dotazem, ale opravdu nemohu pro vás více udělat. Buď si kupte papírovou verzi knihy, nebo musíte počkat do 20 ledna. Z důvodu rychlejšího vyřízení doporučuji nečekat na zprovoznění e-shopu (http://shop.ben.cz/cz/451260-regulace-v-praxi.aspx), ale poslat objednávku na knihy@ben.cz a protože Vás tam bude více, dojde (alespoň doufám) k rychlému vyřízení.

   Dobrý den, děkuji za promptní odpověď. Objednávku pošlu, větší kupní síla má větší prioritu :-) Na druhou stranu na to tak nespěchám, do konce ledna se nic nestane. Mějte se pěkně, ať se daří.

Odesílatel: zk@email.cz

Komentáře

Dobry den, ja jsem priznivcem

Dobry den, ja jsem priznivcem knih jako takovych ale klidne bych zakoupil elektronickou verzi z duvodu jiz po seste posunuteho terminu dotisku knihy vydavatele..