Float číslo na panelu Weintek

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou a pokus popř. vyřešení níže uvedeného problému.
Problém mám s HMI panelem Weintek, kde potřebuji zobrazit vysokou hodnotu Floutové proměnné (6 až 7míst + 1 desetinné) z modulu DImp PLC AMiT. V AMiTu je vše v pořádku, ale problém je s HMI panelem, který tak velkou hodnotu neumí zobrazit.
Kontaktoval jsem HMI podporu a ti mi pouze sdělili, že mám v Numeric Objektu použít u adresy nastavení 5x(32-bit)pokut to PLC podporuje. Pro komunikaci mezi PLC a HMI používám MODBUS RTU Adjustable.
Obracím se na Vás po zkušenostech, nejen se školením, které jsem absolvoval ve firmě, kde pracujete, ale že jste mi již často pomohl při řešení různých problémů. Taktéž akceptuji cenu, kterou za vyřešení výše uvedeného problému navrhnete. S pozdravem a přáním příjemného dne.

Dobrý den, ve stanici musí být fce 3 (v Initu) například: MODBS_Var :01000, 3, 60, Proměnná, -1, -1, 0, 1.000, 0.000, 1.000, NONE.
Na HMI se nastaví opravdu 5×(32bit) v komunikaci, ale ještě se musí na zobrazítku hodnoty nastavit Numeric Format na 32-bit Float + zadat kolik chcete desetinných míst.
Toto jen tak v rychlosti. Pokud by to z nějakého důvodu nešlo podle vašich představ, tak napište a prověříme a otestujeme. Principiálně by v tom neměl být problém.

Děkuji, prosím Vás zkuste oboustranný přenos, čtení HMI z PLC a zápis z HMI do PLC.

Dobrý den, zatím není časový prostor na test, ale nevidím v tom problém. Otestujte sám, kdyby to nešlo, tak to nějak uděláme, ale nebude to toková rychlovka.

Dobrý den, děkuji někdy je potřeba člověka kopnout do z.., aby se netočil kolem stejné chyby.
Omlouvám se za mé otravování, popsané nastavení je plně funkční. Ještě jednou příjemný den.

Odesílatel: cka@tiscali.cz