Junkers přes telefon

Dobrý den, chtěl bych požádat o názor, případně radu k instalaci změny regulace vytápění.
Současné parametry. Rodinný dům, kotel JUNKERS ZWSB 30-4, regulace FR-100.
   Již delší dobu uvažuji o možnosti změně regulace na ekvitermní s možností ovládání přes mobilní telefon. Prostudoval jsem si možná řešení CW100 a modul MB LAN2, nicméně jsem na stránkách výrobce (Německo) objevil novou regulaci EasyControl CT200, která by měla zajistit tyto funkce a navíc perspektivně umožnit zapojení do SmartHome. Nedaří se mi nikde zjistit nic podrobnějšího. V případě potřeby použiji odbornou pomoc specialisty na kotel JUNKERS, ale nevím kam se obrátit.
   Zde ještě případný základní web informace. https://www.bosch-easycontrol.com/de/de/easycontrol/startseite/ Pokud máte nějakou informaci, případně jste ochoten okomentovat moji připomínku, předem děkuji.

Dobrý den, návod k instalaci / obsluze EasyControl CT 200: http://cz.documents1.junkers.com/download/pdf/file/6720818491.pdf
Pro informace a podrobnější dotazy použijte níže uvedený link na podporu výrobků firmy Junkers. http://www.junkers.cz/pro_nase_zakazniky/kontakt_4/kontaktni_formular/hotline_junkers
Nedělal jsem to, takže bych to musel nastudovat, ale podle předběžného zkouknutí by to mělo chodit bez problémů. Jestli do toho půjdete, tak dejte vědět, jak jste dopadl, jak to chodí atd.

Dobrý den, děkuji za odpověď. Uvedené odkazy jsem již vyzkoušel, sbírám dále informace. Nejzajímavější pro mě byl kontakt se školícím servisním technikem Bosch-Junkers.
Dle jeho informace a doporučení, vyčkat měsíc, jestli se to neobjeví na trhu, asi myslel v souvislosti s AQUA therm. Technicky by regulace CT200 neměla mít problém s komunikací Heatrinic 4, která je v mém kotli osazena.
Můj postup bude záviset hlavně na dostupnosti zařízení a možnostech dovézt jej z Německa.
Pokud dojde k realizaci se zkušenostmi se rozdělím. Hezký den.

Odesílatel: bohdan@outlook.cz