Nový termostat vs. starý kotel

   Dobrý den, mám dotaz ohledně zapojení bezdr. termostatu. Mám starý plynový kotel Gasex 24 a uvažuji o výměně původního termostatu Rego 971 01 za progr. THR872BEE. Zapojení kotle jsem našel na www.ebastlirna.cz.Pův.termostat. Spínal kotel poklesem teploty v OP. Po dosažení teploty nast. na termostatu na kotli kotel vypnul a čerpadlo dál rozhánělo ještě tepl. vodu do radiátorů. Po poklesu teploty nast. na kotli se opět zapnul a ohříval vodu dál až do dosažení požadované teploty v OP. Přívod do termostatu je mi jasný, ale ty ostatní vodiče, kde zapojit, nevím. Můžete poradit?

   Dobrý den, uvedený odkaz je nefunkční. Vycházel jsem z těchto podkladů:
Kotel – Gasex: http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=61546&highlight=gasex.
Bezdrátový termostat THR872BEE https://img1.emos.eu/files/product/attachment/2101701100_31-PH5611.pdf.
Podle těchto manuálů by mělo být zapojení takovéto:
Svorka (4) v kotli (nula), která byla zapojena ve starém termostatu na svorce (N), připojit na svorku (N) nového termostatu.
Svorka (2) v kotli (fáze), která byla zapojena ve starém termostatu na svorce (U1), připojit na svorku (L) a klemou i k svorce (A) nového termostatu.
Svorka (1) v kotli (spínací kontakt), která byla zapojena ve starém termostatu na svorce (U2), připojit na svorku (B) nového termostatu.

Dobrý den, termostat mám zapojený, kotel jede, ještě jednou díky za odbornou pomoc. S nastavením jednotlivých úseků času a teploty si ještě pohraju.

Odesílatel: koberce@seznam.cz