Řízení domu AMiT

   Dobrý deň, čítal som tu váš článok tykajúci sa naprogramovania AMiT na kúrenie a chladenie. Mam predstavu použitia ad-cpuw2,ad-di8,ad-ni8,ad-do16 na centrálne riadenie kúrenia v dome. Požiadavky: poslať logickú 1 z alarmu do CPU a znížiť teplotu v celom dome. Pri otvorenom okne vypnúť kúrenie v danej izbe. Regulovať teplotu separátne v každej miestnosti. Vizualizácia pôdorysu domu. Mam problém s programovaním, ja programovať neviem. Môžete mi s tým nejako poradiť?

   Dobrý den, vámi navrhovaná konfigurace se mi zdá zbytečná. Doporučil bych spíše řídicí systém AMiNi4DS + rozšiřující modul DM-RDO12. Je to lacinější varianta s možností ovládání přes LCD a PC. Pokud byste chtěl ovládání přes webové rozhraní např. z PC, tabletu a mobilu, tak by se musel systém doplnit ještě o webový server AWEB. Též nepíšete, jestli bude v místnostech jen snímání teploty nebo i možnost ovládání např. NOA70.
   Nechci vás podceňovat, ale programování sám asi nezvládnete. Já jsem nyní hodně vytížen, takže nejsem tento aplikační software vytvořit, ale mohu vám doporučit programátora, který by byl schopen software vytvořit k vaší spokojenosti a je určitě blíže nežli já (Uherské Hradiště). Možná by stálo zato kontaktovat výrobce (www.amit.cz), který vám případně doporučí schopného programátora ještě blíže k vám.

Odesílatel: michal@gmail.com