Servis regulace kotle

   Dobrý den, ozývám se po delší době, marně chtěla jsem po pracovníkovi, který nám před 8 lety montoval kotel Dakon KZ 25B s termostatem Como OT, aby nám nastavil teplotní parametry. Manžel se o to pokusil a nedopadlo to dobře, celý kotel zablokoval, takže pracovník to opravil, tak jak to šlo, vzhledem k tomu, že momentálně není třeba topit, není to tak aktuální. Mám na Vás dotaz, jestli provádíte nastavení i v domech, jsme z Ostravy. Děkuji.

   Dobrý den, zásah na místě provádím mimo firemních povinností jen výjimečně a to, když všechny ostatní varianty řešení problému selžou. Jelikož jsem z jihu Čech (Jindřichův Hradec), tak mi připadá neekonomické jet do Ostravy řešit záležitost, kterou jistě vyřeší místní šikovný servisní technik kotlů. Podle serveru Dakonu jich by mělo být minimálně 40 (http://www.dakon.cz/servisni-partneri/#), případně si nechte nějakého doporučit od výrobce. Věřím, že to některý z nich dá do kupy k vaší plné spokojenosti a zároveň naleznete kvalitního servisního technika pro údržbu kotle. V případě neúspěchu (což nepředpokládám) budeme postupovat dále.

   Děkuji za odpověď´, snad někoho najdu, už se o to pokouším delší dobu, ale většinou nemají s termostatem žádné zkušenosti, snad pracovník který to montoval s návodem, na to přijde.

Odesílatel: al@seznam.cz