Výpočet tepla AMiT

   Dobrý den, na Vašich stránkách jsem narazil na program, kde řešíte výpočet vydaného tepla pomocí impulsního vodoměru a dvou teplotních čidel. Nemohl byste mi poradit popřípadě zaslat program pro tento výpočet pro AMiT? Chtěl bych do domu pořídit jeden vodoměr a 2 čidla a provádět si výpočet sám. Děkuji za pomoc

   Dobrý den, výpočet není složitý a z Vašeho dotazu je patrné (bez urážky), že v oblasti měření tepla by bylo potřeba doplnit více informací. Protože jsem toto téma teoreticky rozebral včetně konstrukce programu ve své knize Regulace v praxi jvalter.cz/regulace-v-praxi a nemohu poskytovat jednotlivé kapitoly (nebylo by to fér k vydavateli) a nechce se mi to psát znovu, tak doporučuji si knihu zakoupit (270 Kč není mnoho) například přímo u vydavatele http://shop.ben.cz/cz/151260-regulace-v-praxi.aspx a pokud by byly i poté dotazy, tak Vám je rád zodpovím.

   Děkuji, a máte ji v pdf formátu? Zaslal bych Vám peníze předem na účet.

   Dobrý den,já osobně knihu neposkytuji, protože jsme se tak domluvili s nakladatelstvím. Já jsem chtěl předat zkušenosti a je samozřejmě zajímal byznys. Tím nechci říct, že z toho nic nemám, ale mám to bez zbytečných starostí.
Abych se vrátil k dotazu. Zakoupit knihu v elektronické podobě (formát PDF) je samozřejmě možný a to na http://shop.ben.cz/cz/451260-regulace-v-praxi-aneb.aspx a to za 170 Kč. Toto je opravdu zajímavá cena, a že jsem na tuto možnost zapomněl se omlouvám.

Odesílatel: Lara@seznam.cz