Zhodnocení maráckého potlachu 2019

Marácký potlach 2019

Pivovar Kamenice nad LIpou   Letošní ročník se opět podařil, ne že ne, ale jsem zklamán z nezvětšující účasti. Souhlasím, že víkend není úplně ideální čas pro profesní setkání, ale je jediný možný, tedy pokud někdo nepřijde s lepším řešením. Nicméně si nemyslím, že by to byl jednou ročně až takové nabourání rodinné roviny.
Byli jsme se podívat na technologii a tepelná čerpadla v pivovaru v Kamenici nad Lipou s ochutnávkou jejich piv. Užil jsem si Peteho přednášku o vnitřním prostředí v budovách a vůbec mě nenapadlo, jak velký vliv mají světelné a zvukové podmínky pro efektivní výkon pracovníků. Je to vytržené z kontextu, ale jako celek je to velmi zajímavé. Též byla zajímavá přednáška Romana ohledně programovaní Honeywellu, i když mě prezentovaná koncepce nenadchla, ale asi to má jiné plusy, když v tom Roman úspěšně tvoří. Opět největší plus byla výměna zkušeností a poznatků, které zpracovávám ještě týden po potlachu.
   Děkuji všem zúčastněným za bezproblémový průběh a těším se napříště. Budu rád jakoukoli zpětnou vazbu, případně za připomínky a náměty na další ročník.

   Jestliže vás myšlenka vzájemného setkání lidí se stejným zájmem (regulace všeobecně) zaujala, napište mi mail a já vás zařadím do databáze pro rozesílání pozvánek.