Servopohon na otáčení kuřat

Dobrý den, je možno použít servopohon klimact kpII k otáčení kuřat na grilu? Děkuji.

Dobrý den, i na kuřata se dá použít, síly na to má dost. Zvládne i dobře vyvážené 30kg prase. Důležité je míst ten správný typ, u kterého jde bez větších problémů přeskládat převodovka.
Viz:
https://valter.byl.cz/jak-na-gril-na-prase-ze-stareho-servopohonu
https://valter.byl.cz/gril-na-sele

Dobrý den, děkuji za odpověď. Původně jsem chtěl vyrobit pohon z motorku ze stěračů ze Š120, tohle se mě ale zdá jako lepší řešení.
Mám možnost mít servopohon klimact KPII. Mám fotky motoru a štítku, posílám vám je v příloze emailu. Myslíte, že u tohoto motoru půjde převodovka přeskládat? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, potřebuji fotku plechového štítku na pohonu a na fotce č.3 nemohu přečíst typ výrobku. Prosím o opsání do mailu.

Dobrý den, posílám vám detailnější fotky štítku. Myslíte, že tenhle servopohon půjde použít?

Dobrý den, z vašich fotech jsem vyčetl, že se jedná o servopohon:
Klimact KPII - ZPA Dukla Prešov Typ: 52344.0120/TV ; 220 V ; 0,10 A ; 50-60 Hz ; Nm 50 ; 40 S/90° ; IP 54
   Výrobky z té doby se hodně lišily, protože se zkoušely různé inovace (placené zlepšovací návrhy), ale podle mého je 90% šance, že převodovka půjde přeskládat. Osobně bych do něho šel. Dejte případně vědět, jak jste dopadl, případně i fotky vašeho řešení. Mě potěšíte a ostatním pomůžete.

   Dobrý den, servopohon už mám doma, vypadá to ale, že pro pohon na gril nebude vhodný… resp. že nepůjde přestavět. V příloze vám posílám fotku koleček uvnitř. Nebo myslíte, že by nějak přestavět šel? Dneska jsem nad tím dumal, ale myslím, že nepůjde…

   Dobrý den, budeme vycházet s obrázku č. 1 na https://valter.byl.cz/gril-na-sele. Velmi záleží na malém kolečku na pozici 4, a protože nevidím ze spodu, tak nemůžu říci, jestli bude přeskládání možné. Postupujte podle návodu na této stránce a uvidíte.

Odesílatel: fanda@centrum.cz